Tesettür Giyim Kombin

Kişinin kimliğini yansıtan kıyafetlerin seçimi ve birbiri ile kombin edilerek giyilmesi her ne kadar kolay ve kolay gözükse de gerçekte üzerinde oldukça Baş yorulması şart olan konulardan bir tanesi. Giyilecek kıyafetlerin renk seçimi ve uyumu, mevsimine uygunluğu, kullanılacak yere uygunluğu, rahatlığı ve bizi yansıtması gibi oldukça Çok detay barındırmaktadır. İşte çünkü tesettürdedoğru kombin nasıl olmalı ?, doğru tesettür kombin nasıl yapılır? sorusu oldukça Ehemmiyet taşımaktadır.

Hafta içi için giyim seçimi yapılırken Çoğunlukla Biricik renk ve Biricik bir modelden yana kullanılması ve bu kombinin Ufak detaylarla süslenerek şık bir Manzara yakalamak olası. Renk seçimi ve uyumu ile alakadar zorluk çekenlerin ilk tercihi Amade kombinler olmalıdır. Böylece yanlış renklerin bir araya getirilip bir renk karmaşası yaşanması engellenmiş olur.

Spor giyimi seçenek edenler gömlek,tunik ve bol pantolon modelleri ile hoş kombinler yaratıp kullanabilirler. bey gömleği veya Oxford modeli gömlekler, denim jeanslerle birleştirilip üzerine seçilecek uzun yelek modelleri ile de şıklık tamamlanabilir. Doğru kombin için ilk ve Mühim detay doğru parçaların seçilerek bir araya getirilmesidir. Doğru parçaların başında ise, gömlek, giysi ve tunik yer almaktadır. Rahat ve hoş görünmek isteyenler için yaşam kurtarıcı kriter taşıyan bu parçalar seçenek edileceklerin ilk esnasında bulunuyor. Bunun yanında hem ayrımlı hatta şık gözükmek isteyenler minik ayrıntıları tesettürkombin modellerinde kullanarak farklılık ve tarz yaratılabilir.

TesettürModasında Uyumu Yakalamak İçin Hangi Parçalar seçenek Edilmelidir?

İstenilen şıklığın elde edilebilmesi için doğru parçaların seçimi ve doğru şekilde bir araya getirilmesi oldukça ehemmiyetlidir. Bunun için giyim tercihi yapılırken kimi kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir. İş ve Büro ortamına Müsait tercihlerin yapılabilmesi için ilk kaide işin ciddiyetini yansıtacak şık ve yalın parçaların seçilmesidir. Klasik bir tarz yaratan pantolon ve etekler ayrımlı farklı oldukça Çok alternatif ile bir araya getirilerek Ahenk ve şıklık sağlanabilir. Gene özdeş şekilde Biricik parça giysi modelleri doğru renkler ve Ufak ayrıntılar ile sadeliği ve şıklığı sunmaktadır.

Renk uyumu parçaların bir araya getirilmesinde oldukça Mühim bir detaydır. Çoğunlukla koyu renk parçalar seçildiğinde kasvetli bir hava yaratmamak yerine Aleni renkli başka parçalarla tesettür kombin oluşturulmalıdır. Bu şekilde yapılacak kombinler kişiyi zarif ve şık bir görüntüye kavuşturacaktır.

Aynı vakitte kıyafetlerin tamamlayıcısı rolünde olan aksesuar seçimi de oldukça Mühim bir yere sahiptir. yalın giyimden hoşlananların yapacağı doğru takı tercihi kullanılan kıyafete sadelik yanında şıklık da katacaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tesettür Giyim Kombin”

Leave a Reply

Gravatar